satın almak BYCHPS ile BFC236842155
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.181" L x 0.354" W (30.00mm x 9.00mm) |
| Dizi: | MKT368 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236842155 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC236842155 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.5µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |