BFC236845333
Parça Numarası:
BFC236845333
Açıklama:
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Veri Sayfası:
BFC236845333.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC236845333
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:250V
Gerilim Oylama - AC:160V
Hata payı:±10%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Dizi:MKT368
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222236845333
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
Üretici parti numarası:BFC236845333
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.512" (13.00mm)
Özellikler:Long Life
Genişletilmiş Açıklama:0.033µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polyester, Metallized
Açıklama:CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
kapasitans:0.033µF