satın almak BYCHPS ile BFC236846104
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.185" W (12.50mm x 4.70mm) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236846104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC236846104 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.539" (13.70mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.1µF |