satın almak BYCHPS ile BFC236852104
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 220V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.209" W (17.50mm x 5.30mm) |
| Dizi: | MKT368 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236852104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC236852104 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.1µF |