satın almak BYCHPS ile BFC237016824
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 63V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 40V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222237016824 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| Üretici parti numarası: | BFC237016824 |
| kurşun Aralığı: | 0.200" (5.08mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.82µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.82µF |