satın almak BYCHPS ile BFC237185153
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 220V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Dizi: | MKT371 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222237185153 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC237185153 |
| kurşun Aralığı: | 0.300" (7.62mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.015µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 0.015µF |