satın almak BYCHPS ile BFC237354824
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 220V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Dizi: | MKT373 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222237354824 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC237354824 |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.708" (18.00mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.82µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.82µF |