BFC237524112
Parça Numarası:
BFC237524112
Üretici firma:
Angstrohm / Vishay
Açıklama:
CAP FILM 1100PF 5% 1KVDC RADIAL
Veri Sayfası:
BFC237524112.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC237524112
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:1000V (1kV)
Gerilim Oylama - AC:400V
Hata payı:±5%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm)
Dizi:KP/MKP 375
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222237524112
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:20 Weeks
Üretici parti numarası:BFC237524112
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.551" (14.00mm)
Özellikler:-
Genişletilmiş Açıklama:1100pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polypropylene (PP), Metallized
Açıklama:CAP FILM 1100PF 5% 1KVDC RADIAL
kapasitans:1100pF