BFC237532821
Parça Numarası:
BFC237532821
Üretici firma:
Angstrohm / Vishay
Açıklama:
CAP FILM 820PF 5% 1.6KVDC RADIAL
Veri Sayfası:
BFC237532821.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC237532821
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:1600V (1.6kV)
Gerilim Oylama - AC:500V
Hata payı:±5%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Dizi:KP/MKP 375
paketleme:Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222237532821
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:20 Weeks
Üretici parti numarası:BFC237532821
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.630" (16.00mm)
Özellikler:-
Genişletilmiş Açıklama:820pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polypropylene (PP), Metallized
Açıklama:CAP FILM 820PF 5% 1.6KVDC RADIAL
kapasitans:820pF