satın almak BYCHPS ile BFC237535912
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Hata payı: | ±3.5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) |
| Dizi: | KP/MKP 375 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222237535912 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC237535912 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 9100pF ±3.5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 9100PF 3.5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitans: | 9100pF |