satın almak BYCHPS ile BFC238041243
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Dizi: | MKP380 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222238041243 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC238041243 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.024µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.024UF 10% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.024µF |