satın almak BYCHPS ile BFC238301135
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Dizi: | MMKP383 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222238301135 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC238301135 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.3µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.3UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.3µF |