satın almak BYCHPS ile BFC238324624
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 220V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) |
| Dizi: | MMKP383 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222238324624 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC238324624 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.62µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.62UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.62µF |
| Uygulamalar: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |