satın almak BYCHPS ile BFC246804275
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 100V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 63V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.315" W (17.50mm x 8.00mm) |
| Dizi: | MKT468 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222246804275 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC246804275 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.7µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2.7µF |