satın almak BYCHPS ile BFC246840274
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) |
| Dizi: | MKT468 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222246840274 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC246840274 |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.27µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.27µF |