satın almak BYCHPS ile BFC246945683
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.161" W (12.50mm x 4.10mm) |
| Dizi: | MKT469 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222246945683 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC246945683 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.437" (11.10mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.068µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.068µF |