satın almak BYCHPS ile BFC247942185
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.181" L x 0.453" W (30.00mm x 11.50mm) |
| Dizi: | MKP479 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222247942185 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC247942185 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.965" (24.50mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.8µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.8µF |