satın almak BYCHPS ile BFS17HTA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 15V |
|---|---|
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 330mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | BFS17HTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Gürültü Şekil (dB Typ @ f): | 4.5dB @ 500MHz |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BFS17HTA |
| Kazanç: | - |
| Frekans - Geçiş: | 1.3GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Transistor NPN 15V 25mA 1.3GHz 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Açıklama: | TRANS RF NPN 15V 25MA SOT23-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 70 @ 2mA, 1V |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |