satın almak BYCHPS ile BLF184XRGQ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 50V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 135V |
| transistör Türü: | LDMOS (Dual), Common Source |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT1214C |
| Dizi: | - |
| Güç çıkışı: | 700W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | SOT-1214C |
| Diğer isimler: | 934068596127 BLF184XRGQ-ND |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BLF184XRGQ |
| Kazanç: | 23.9dB |
| Sıklık: | 108MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 100mA 108MHz 23.9dB 700W SOT1214C |
| Açıklama: | RF FET LDMOS 135V 23DB SOT1214C |
| Güncel Beğeni: | - |
| Güncel - Deney: | 100mA |
| Email: | [email protected] |