satın almak BYCHPS ile BP5807
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 13 V ~ 15 V |
| teknoloji: | Bipolar |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 17-SIP |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 17-SIP, 13 Leads |
| Output Yapılandırması: | Low Side (3) |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 70°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Motor Tipi - Stepper: | - |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BP5807 |
| arayüzey: | Parallel |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Motor Driver Bipolar Parallel 17-SIP |
| Açıklama: | IC MOTOR DRIVER PAR 17SIP |
| Akım - Çıkış: | 600mA |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |