satın almak BYCHPS ile BQ24167YFFR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 10V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 49-UFBGA, DSBGA |
| Diğer isimler: | 296-36561-2 BQ24167YFFR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BQ24167YFFR |
| arayüzey: | USB |
| Hata Koruması: | Over Temperature, Short Circuit |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Açıklama: | IC BATT CHRG MGMT LI-ION 49DSBGA |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 2.5A |
| Akü Paketi Voltajı: | 3.7V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |