satın almak BYCHPS ile BTA10-800BWRG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 800V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| triyak Tipi: | Alternistor - Snubberless |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220AB |
| Dizi: | Snubberless™ |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Diğer isimler: | 497-2409 497-2409-5 497-2409-ND BTA10-800BW BTA10800BWRG |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BTA10-800BWRG |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 10A Through Hole TO-220AB |
| Açıklama: | TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 10A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 100A, 105A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 50mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 50mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |