satın almak BYCHPS ile BZW06-15
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 15.3V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 32.5V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 17.1V |
| Tek Yönlü Kanallar: | 1 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-15 |
| Dizi: | BZW06, TRANSIL™ |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 600W |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Diğer isimler: | 497-14729-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BZW06-15 |
| Açıklama: | TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC DO15 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 123A (8/20µs) |
| Kapasitans @ Frekansı: | 1600pF @ 1MHz |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |