satın almak BYCHPS ile C0603C334K8RACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Diğer isimler: | 399-4917-2 C0603C334K8RAC C0603C334K8RAC7867 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | C0603C334K8RACTU |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.33µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 0.33UF 10V X7R 0603 |
| kapasitans: | 0.33µF |