satın almak BYCHPS ile C0603C430G2GACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Kalınlığı (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Diğer isimler: | C0603C430G2GAC C0603C430G2GAC7867 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | C0603C430G2GACTU |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 43pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 43PF 200V NP0 0603 |
| kapasitans: | 43pF |