satın almak BYCHPS ile C0603C470F4GACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Kalınlığı (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Diğer isimler: | C0603C470F4GAC C0603C470F4GAC7867 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | C0603C470F4GACTU |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 47PF 16V NP0 0603 |
| kapasitans: | 47pF |