satın almak BYCHPS ile C0805C155K9RACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 6.3V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Dizi: | C |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 399-4932-2 C0805C155K9RAC C0805C155K9RAC7800 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C0805C155K9RACTU |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Low ESL |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1.5UF 6.3V X7R 0805 |
| kapasitans: | 1.5µF |