satın almak BYCHPS ile C0805C683K8RACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Dizi: | C |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C0805C683K8RACTU |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Low ESL |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.068µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 0.068UF 10V X7R 0805 |
| kapasitans: | 0.068µF |