satın almak BYCHPS ile C1206C222KDRACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi: | C |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Diğer isimler: | 399-7084-2 C1206C222KDRAC C1206C222KDRAC7800 C1206C222KDRACTU-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C1206C222KDRACTU |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | High Voltage |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206 |
| kapasitans: | 2200pF |