satın almak BYCHPS ile C1206C271G1GACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Kalınlığı (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Diğer isimler: | C1206C271G1GAC C1206C271G1GAC7800 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | C1206C271G1GACTU |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Low ESL |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 270PF 100V NP0 1206 |
| kapasitans: | 270pF |