satın almak BYCHPS ile C1812C122JDGACTU
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Dizi: | C |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Diğer isimler: | C1812C122JDGAC C1812C122JDGAC7800 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C1812C122JDGACTU |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | High Voltage |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1200pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1200PF 1KV NP0 1812 |
| kapasitans: | 1200pF |
| Uygulamalar: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |