satın almak BYCHPS ile C300K3R1E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±10% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±400ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Dizi: | Corrib®280 |
| Direnç (Ohm): | 3.1 |
| Güç (Watt): | 300W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Tubular |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 400°C |
| Üretici parti numarası: | C300K3R1E |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W |