satın almak BYCHPS ile C325C103F2G5TA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Dizi: | Goldmax, 300 |
| Puanlar: | - |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C325C103F2G5TA |
| kurşun Stil: | Formed Leads - Kinked |
| kurşun Aralığı: | 0.200" (5.08mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Özellikler: | Low ESL |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Açıklama: | CAP CER 10000PF 200V C0G RADIAL |
| kapasitans: | 10000pF |