satın almak BYCHPS ile C420C162JAG5TA7200
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) |
| Dizi: | Aximax 400 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | C420C162JAG5TA7200 |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Low ESL |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
| Açıklama: | CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL |
| kapasitans: | 1600pF |