satın almak BYCHPS ile CA3054M96
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | - |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 450µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SOIC |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CA3054M96 |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 550MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Differential Amplifier 2 Circuit 14-SOIC |
| Açıklama: | IC OPAMP DIFF 550MHZ 14SOIC |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 10µA |
| Amplifikatör Tipi: | Differential |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |