satın almak BYCHPS ile CAY16-2672F4LF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±200ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1206 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi: | CAY16 |
| Direnç (Ohm): | 26.7k |
| Güç Başına Eleman: | 62.5mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Dirençler sayısı: | 4 |
| Pin sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CAY16-2672F4LF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 26.7k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Açıklama: | RES ARRAY 4 RES 26.7K OHM 1206 |