satın almak BYCHPS ile CB1AF-T-12V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 7 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 1.2 VDC |
| Fesih Stili: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 14VDC - Nom |
| Dizi: | CB |
| Yayın Saati: | 15ms |
| röle Tipi: | Automotive |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CB1AF-T-12V |
| Özellikler: | Sealed - Flux Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 40A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| İletişim Formu: | SPST-NO (1 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 12VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 103 Ohms |
| bobin Gücü: | 1.4 W |
| Bobin Mevcut: | 117mA |