satın almak BYCHPS ile CD100M160
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 415V |
| Boyut / Boyut: | 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm) |
| Dizi: | CD |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 72500 @ Unknown Test |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CD100M160 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE 100M160 415V AC INDUST. |
| Güncel Beğeni: | 100A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 80kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |