satın almak BYCHPS ile CD214B-F3600
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.7V @ 1A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 600V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-214AA (SMB) |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 35ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -55°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CD214B-F3600 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 600V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB) |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 600V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 3A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 10pF @ 4V, 1MHz |