satın almak BYCHPS ile CDN250
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | CDN |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CDN250 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CANADIAN D TYPE 250V TIME |
| Güncel Beğeni: | 250A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 10kA |
| Onaylar: | CE, CSA |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |