satın almak BYCHPS ile CDSOT236-T15
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 15V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 34.6V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 16.7V |
| Tek Yönlü Kanallar: | 4 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 350W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CDSOT236-T15 |
| Açıklama: | TVS DIODE 15VWM 34.6VC SMD |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 10A (8/20µs) |