satın almak BYCHPS ile CEN-U57
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 100V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 350mV @ 25mA, 250mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-202 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.75W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-202 Long Tab |
| Diğer isimler: | CEN-U57 LEAD FREE |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CEN-U57 |
| Frekans - Geçiş: | 50MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 50MHz 1.75W Through Hole TO-202 |
| Açıklama: | TRANS PNP 100V 2A TO-202 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 20 @ 500mA, 1V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |