satın almak BYCHPS ile CHF12545CBF500L
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm) |
| Dizi: | CHF - RF Power |
| Direnç (Ohm): | 50 |
| Güç (Watt): | 500W |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Flat Box, Terminator |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CHF12545CBF500L |
| kurşun Stil: | Tab |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Özellikler: | RF, High Frequency |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W |
| kompozisyon: | Thick Film |
| Kaplama, Konut Tipi: | Aluminum Oxide |
| Email: | [email protected] |