satın almak BYCHPS ile CM1-P-24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 14 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 2.4 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 28VDC - Nom |
| Dizi: | CM |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | Automotive |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Zaman İşlet: | 10ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CM1-P-24V |
| Özellikler: | Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 15A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| İletişim Formu: | SPDT (1 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 320 Ohms |
| bobin Gücü: | 1.8 W |
| Bobin Mevcut: | 75mA |
| Email: | [email protected] |