satın almak BYCHPS ile CM322522-270JL
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1210 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | CM322522 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 30 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CM322522-270JL |
| İndüktans: | 27µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Frekans - Deney: | 2.52MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 22MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 27µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 5 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 90mA |