satın almak BYCHPS ile CME2425-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 1.050" L x 1.050" W (26.67mm x 26.67mm) |
| Dizi: | CME |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | 10534 237-1221 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CME2425-2 |
| İndüktans @ Frekans: | 2.37mH @ 10kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 1.075" (27.31mm) |
| filtre Türü: | Power Line |
| Özellikler: | ESD |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.37mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 80 mOhm |
| Açıklama: | COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 80 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 2A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |