satın almak BYCHPS ile CN048D05
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 48 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 ~ 12VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SIP |
| Dizi: | CN |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SIP |
| çıkış Tipi: | DC |
| Diğer isimler: | CC1796 CN048D05-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CN048D05 |
| Yük akımı: | 100mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Açıklama: | RELAY SSR 0.1A 48VDC 4SIP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |