satın almak BYCHPS ile CP82C54-10
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Programmable Timer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-PDIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Diğer isimler: | CP82C5410 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CP82C54-10 |
| Sıklık: | 10MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Programmable Timer IC 10MHz 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Açıklama: | IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP |
| Güncel - Tedarik: | 10mA |
| saymak: | - |
| Email: | [email protected] |