satın almak BYCHPS ile CPC1017NTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.2VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SOP |
| Dizi: | CPC, OptoMOS® |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | CLA233TR CPC1017NTR-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | 16 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CPC1017NTR |
| Yük akımı: | 100mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTOMOS SP-NO 100MA 4-SOP |