satın almak BYCHPS ile CPC1976Y
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 20 ~ 240 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.2VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SIP |
| Dizi: | CPC |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SIP, 4 Leads |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Diğer isimler: | CLA283 |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CPC1976Y |
| Yük akımı: | 2A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SIP, 4 Leads |
| Açıklama: | RELAY 240VAC 2A POWER 8-SIP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |